Karácsonyi Ünnepség 2017

A rászoruló gyermekek javára játszott a Pernahajder Campbell a Gyulavári Kastélyban

A szervezők az összegyűlt ajándékcsomagokat még karácsony előtt eljuttatják a szűkölködő csemetéknek

GYULAI HÍRLAP • O. Sz. • HANGÁR • 2012. december 14. 22:02
A Pernahajder Campbell a Gyulavári Kastélyban. Fotó: Gyulai Hírlap Online - Oláh Szabolcs

Ma este jótékonysági koncertet adott a gyulai Pernahajder Campbell zenekar a Gyulavári Kastélyban. Bár az érdeklődés csekély volt, a srácok (Baracsi István – ének/gitár/szájharmonika, Görbedi József „Jokó” – gitár/ének, Menyhért Csaba „Csiga” – basszusgitár/ének és Kóra Valdemár – bongó/tambourine) mindent megtettek, hogy jó hangulatba hozzák maroknyi közönségüket.

Unplugged jellegű koncertjük alatt elhangzottak dalok népszerű előadók, illetve zenekarok tollából, mint például Sting, a Quimby, The Doors, a Tankcsapda, de számos saját szerzeménnyel is előálltak. Többek között elhangzott a Legyen itthon az otthonom című szám, amely egy lokálpatrióta dal, városunkról szól.

- A Pelikán Gyermek és Ifjúsági Közhasznú Egyesület, valamint a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával létrejött rendezvényre egy kis ajándékcsomag volt a belépőjegy, amelyet a Gyulai Családsegítő Központ által még karácsony előtt eljuttatunk a rászoruló gyermekeknek – tájékoztatta a Gyulai Hírlapot Gyulavári György, a kastély igazgatója.

Kérjük, hogy támogassa Egyesületünket és ajánlja fel adójának egy százalékát, amivel segít kitűzött céljaink elérésében, köszönjük!

Adószámunk: 18478413-1-06

Pénzbeli felajánlásaikat a 11600006-00000000-38751136 számú ERSTE bankszámlánkra várjuk köszönettel !